Aktualność z Poznańskiego Oddziału Okręgowego Korporacji

Z Korporacji

20 maja br. kolejny raz świętowaliśmy z wieloma przedstawicielami branży Wiosenną Galę Instalatorów, organizowaną przez Polską Korporację Techniki SGGiK oraz redakcję „Polskiego Instalatora”. Jak co roku, było i uroczyście, i przyjaźnie, radośnie, rozrywkowo, a w dodatku – bardziej tłumnie niż w poprzednich latach. To wyraźny sygnał, że dziś znów potrzebna jest nam integracja.


lib-strona-glowna-lib-09_gala_zk_pi04.pdf Wiosenna Gala Instalatorów 2016

27 listopada 2015 roku w hotelu Sheraton w Warszawie odbył się jubileusz 25-lecia działalności hurtowni instalacyjnej  GRAST & MTB.

 

W imieniu Polskiej Korporacji Techniki SGGiK udział wzięli: Wiceprezydent Korporacji Piotr Czerwiński oraz honorowy przewodniczący Rady Krajowej Korporacji, były Prezydent Korporacji Wojciech Jaster.

W imieniu firmy Grast & MTB powitała gości założycielka firmy Pani Teresa Sendor.

W swoim przemówieniu podziękowała wieloletnim pracownikom firmy za długoletnią i kompetentną pracę, honorując ich okolicznościowymi dyplomami.

Następnie głos zabrała obecna Prezes firmy GRAST & MTB Pani Anna Sendor Urban, która podziękowała za wieloletnią współpracę, wręczając okolicznościowe statuetki klientom hurtowni, przedstawicielom firm wykonawczych, dostawcom a także GRUPIE ABG, której to jest członkiem założycielem – pierwszej polskiej grupy zakupowej z branży artykułów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej.

 

Atrakcją wieczoru był pomysł autorstwa Anny Somorowskiej 'Moda na Mazowsze', który  jest nowoczesnym pokazem łączącym światło, dźwięk, film, taniec oraz Pokaz Mody wg. projektu Anny Lei Chojnackiej, inspirowany tradycją Mazowsza. Pokaz jest wykonywany przez tancerzy teatru tańca Chorea z Łodzi.

 

Rodzinna firma Grast & MTB została założona w 1990 roku przez Teresę Sendor i od początku działalności skupia się na handlu hurtowym asortymentem z zakresu techniki grzewczej i instalacyjnej oraz wyposażenia łazienek. Wraz ze zmieniającym się rynkiem i wymaganiami Klientów sukcesywnie wzbogacamy ofertę, zasadniczy nacisk zawsze kładąc na sprzedaż produktów renomowanych producentów.

Hurtownia GRAST & MTB Sp. z o.o. należy do Polskiej Korporacji Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji od 1 lutego 1994 roku. Firma jest aktywnym i zaangażowanym członkiem biorącym udział we wszystkich poczynaniach naszej organizacji. Zarząd firmy od wielu lat angażuje się w pracach na rzecz środowiska branży instalacyjnej w Polsce, realizując wiele własnych inicjatyw zmierzających do podnoszenia poziomu fachowości polskich instalatorów.

Rozwój hurtowni i ciągłe unowocześnianie systemu handlu hurtowego znalazło uznanie w środowisku branżowym, które nagrodziło firmę GRAST & MTB trzykrotnie prestiżową statuetką ZŁOTEGO INSTALATORA za lata 1993, 1997 i 2002. Współwłaściciele – Kierownictwo firmy zostało uhonorowane odznaczeniami państwowymi i branżowymi, w tym Pani Teresa Sendor Brązowym Krzyżem Zasługi.

Firma prowadzi systematycznie cykliczne szkolenia fachowe dla odbiorców oferowanych przez hurtownię produktów, ściśle współpracując w tym zakresie z firmami producentów materiałów i urządzeń instalacyjnych.                             


lib-grast-pi08.pdf Polski Instalator 8/2015